Nenorėčiau būti šių dviejų vyrų kailyje, ir tikrai nepavydžiu jiems to, kokioje aštrioje situacijoje jie dabar yra atsidūrę. Emocingas ir nuoširdus vokiečių generolas augęs Glatteno kaimelyje prieš elegantišką bei ekspresyvų futbolo genijų iš centrinės Katalonijos. Kažkuris laimės, kažkuris pralaimės, o komanda, kuri liks titulo užnugaryje, jausis labai blogai.

Kariauti liko nebedaug

Jurgenas Kloppas prieš Josepą „Pepą“ Guardiolą. Manchester „City“ prieš „Liverpool“. Abi komandos drąsiai žengia koją kojon turnyro lentelėje, tad labai sunku nusakyti, kas iškels trofėjų, kurio pagrindas pagamintas iš Afrikoje išgaunamo malachito, karbonatų klasės mineralo. Abiems klubams sezonas išties neįtikėtinas, taškus abiejų ekipų žaidėjai „Premier“ lygoje renka rekordine sparta. Šiandien Mančesterio mėlynoji pusė sugniaužusi kvapą laukia rungtynių namie prieš Leicester „City“. Rungtynių svarba milžiniška, ažiotažas taip pat, o klysti tiesiog nebegalima. Guardiola šiandien duodamas interviu oficialiai savo klubo svetainei teigė, kad tai būtų jo didžiausias, kaip trenerio pasiekimas, jeigu Gegužės 12 dieną jo vadovaujami žaidėjai iškeltų lygos taurę po varžybų Braitone.
Tai yra sunkiausia lyga, kurioje man yra tekę treniruoti, be jokių kalbų„, – šiandien kalbėjo Pepas Guardiola. Atsimenant tiek Miuncheno „Bayerno“, tiek „Barcelonos“ laikus, Guardiolos komandos sezono pabaigoje mažų mažiausiai viena koja baigdavo sezonus, arba bent aiškiai žinodavo, kad čempionato nepavyks laimėti (2011-2012 La Liga). Kalbėdamas apie Anglijos lygos pajėgumą, jis ko gero yra teisus, nes turėdamas tokius šeicho Mansouro suteikiamus finansinius išteklius bei disponuodamas tokiais žaidėjais, jis vis dar nėra ramus dėl pergalės 2018-2019 metų sezone. Tai taip pat sako žmogus, kurio vadovaujami futbolininkai vietiniame fronte nuo Sausio pabaigos mačo su Newcastle „United“ dar nebuvo nei pralaimėję, nei sužaidę lygiosiomis.

Tuo tarpu, situaciją Liverpulyje dar labiau aštrina tai, nes ekipa dar nebaigė Čempionų lygos pusfinalio kovos su „Barcelona“, tačiau vargu ar patys futbolininkai tiki, kad antradienį Anfielde pavyks mesti lygią kovą, su įspūdingą sportinę formą demonstruojančiu Lioneliu Messi bei kompanija. Akivaizdu, kad Mersisaido raudonieji nenorės savų fanų teritorijoje tapti patrankų mėsa, tačiau jeigu reiktų spėti, manau, kad didžioji dalis Kloppo kariaunos minčių kryps į sekmadienio varžybas su Volverhamptono „Wolves“.

Prognozė

Nepaisant to, kad „Liverpool“ futbolininkai atrodo tiesiog įspūdingai ir galingai, tačiau netikiu ir neįsivaizduoju, kad Manchester „City“ barstys taškus tiek prieš Lesterio, tiek prieš Braitono vyrus. Vieno taško kaina gali tapti labai skausminga Liverpulio raudoniesiems. Abi komandos yra vertos titulo, už tai kokias futbolo didybes sukūrė, ir kaip kiekvieną dieną kelią Anglijos futbolo lygos kokybę į viršų. Jau dabar žiniasklaidoje netyla kalbos, kad antrą vietą užėmusi komanda bus pakrikštyta kaip geriausia visų laikų ekipa, neiškovojusia čempionų vardo. Ir tai tiesa, nepamenu, kad tokį lygį Anglijoje demonstruotų net dvi ekipos. Tačiau nuo to ateities kovos bei susirėmimai bus dar nuostabesni, kels dar didesnį šurmulį ir džiaugsmą mums, futbolo fanams.

Dalintis: