Nuotaikos Bavarijoje šį savaitgalį buvo skirtingos.

Miuncheno „Bayern“ tapo Vokietijos čempionais, nors didžiąją sezono dalį buvo neįtikinami ir vijosi Dortmundo „Borussia“.

Dabar daug kalbama apie tai ar Niko Kovačas po ne itin įtikinimo sezono turėtų toliau eiti pareigas, bet esminis klausimas čia yra kartų kaita. Tai nebėra Roberry komanda. Tiek Franckas Ribery tiek Arjenas Robbenas išvyksta.

Daugelis kitų lyderių irgi nebe jaunuoliai. Ne visi tinkami N. Kovačo schemoms, ypač Javi Martinezas, Jamesas Rodriguezas ar Jeromas Boatengas.

Vasarą permainos bus neišvengiamos. „Bayern“ vadovai anksčiau transferų rinkoje elgdavosi santūriai ir kritikuodavo arabiškus projektus dėl besaikio išlaidavimo. Bet Lucas Hernandezas už 80 milijonų yra visiška nesąmonė, to net „Manchester City“ nedarytų.

Svarbiausia yra susigrąžinti „Bayern“ mentalitetą. Tą komandą, kuri moka kontroliuoti žaidimą ir neleidžia varžovams pigiai susikurti progų.

Antrame Bavarijos mieste Niurnberge, nuotaikos kitokios – klubas krenta į antrą Bundeslygą.

Beviltiškai prastai puolime atrodžiusio klube neišgelbėjo ir trenerių kaita.

Jie prastai realizuodavo progas, lengvai atsisveikindavo su kamuoliu. Gynyboje iki tobulybės irgi toli – ypač standartinių situacijų metų arba kai žaidimas vyksta kraštais. Nepadėjo ir nemažas pražangų pavojingose zonose skaičius.

Sekite autorių „Facebook“

Dalintis: