Jeigu man reiktų išrinkti „Premier“ lygos didžiojo šešeto komandą, kuriai labiausiai reikia gerinti sudėtį šią vasarą, aišku, kad pasirinkčiau Londono „Arsenal“.

Dabar į klubą bent jau vieneriems metams atvyksta Dani Ceballosas. Madrido „Real“ jį išnuomoja, tačiau panašu, kad bent jau Zinedine‘o Zidano akyse jis turi panašų statusą kaip Jamesas Rodriguezas ir Madride nebėra pageidaujamas.

Apie talentingą tuomet dar 20-metį itin daug pradėta kalbėti po 2016-17 metų sezono. Tada jis būdamas tik superatsarginis padėjo Ispanijai pasiekti Europos 19-mečių čempionato finalą ir tapo geriausiu turnyro žaidėju. Tą pačią vasarą už 18 milijonų persikėlė į Madrido „Real“.

Pirmą sezoną jis šildė suolą. Antrą sužaidė 23 rungtynes „La Ligaׅ“, bet tik 10 starto sudėtyje. Per tą laiką jis debiutavo ir Ispanijos nacionalinėje rinktinėje, nors Madrido sirgaliai ne kartą iš nušvilpė vilčių nepateisinusį saugą.

Tačiau visi sutinka, kad jis talentingas. Šią vasarą U-21 čempionate buvo svarbus Ispanijos rinktinės ginklas.

„Arsenal“ reikia gyvybės saugų linijoje. Unai Emery dažniausiai naudotoje schemoje 4-2-3-1 Dani Ceballosas veikiausiai užims atakuojančio saugo vietą, kurioje pernai daug rungtyniavo Aaronas Ramsey. Nors neatmestina, jog ant suolo daugiau laiko praleis ir Granitas Xhaka, kuris nors buvo įsigytas kaip gynybinio stiliaus saugas, komandai naudingas tik tada, kai šalia savęs turi tokį agresyvų pitbulį kaip Lucas Torreira ir yra labiau atpalaiduotas nuo gynybinių užduočių.

D. Ceballosas yra žmogus, kuris gali kontroliuoti žaidimą aikštės viduryje kurdamas atakas. Tačiau nevengia ir juodo gynybinio darbo. Bus įdomu pamatyti jo galimybes Londone.

Sekite autorių „Facebook“

Dalintis: