Nežinau kaip kitiems, bet man labai sunku patikėti, kad Mauricio Pochettino era „Tottenham Hotspur“ baigėsi. Komandą jis pavertė elitiniu klubu Europoje.

Žinant jo charakterį, buvo galima tikėtis, kad neleis komandai vegetuoti ir pasitrauks, bet vis tiek bent jau pats pasirinktas išsiskyrimo abipusiu susitarimu laikas pasirinktas netikėtai.

Į jo vietą stoja Jose Mourinho. Aš jį vis dar laikau vienu iš geriausiu pasaulyje, nors paskutinėje darbovietėje jis atrodė, kad vis dar gyvena pirmąja šio dešimtmečio puse. O futbolas niekad nenustoja keistis.

Problemų „Spurs“ turi įvairių. Tai ir žaidėjų motyvacija ir besibaigiančios ne vieno svarbaus žaidėjo sutartys, apie kurių atnaujinimą jokių kalbų. Klubas vers naują puslapį.

Kalbant žemiškesnėmis kategorijomis – gynyba. Tai nuo ko J. Mourinho turi pradėti. Individualios klaidos, varžovams leidžiama susikurti daug šansų, vartininkai per dažnai pramušami iš distancijos, itin prastai gindamiesi atrodo krašto gynėjai. „Spurs“ šį sezoną turi problemų kontroliuodami žaidimą ir tai, kad įmuša pirmi, retai tampa dominavimu ir užtikrintumu.

Šį sezoną jau reiktų laidoti, bet vis tiek „Spurs“ bus labai įdomu sekti.

Sekite autorių „Facebook“

Dalintis: