Leroy‘us Sane keliasi į Miuncheno „Bayern“. Tai rimtas žingsnis dar labiau sustiprinantis ir taip galingą „Bayern“ krašto puolėjų korpusą.

2017-19 m. sezonais kiekvieną kartą L. Sane pasiekdavo dviženklius skaičius įvarčių ir rezultatyvių perdavimų grafose. Šiame sezone jis žaidė tik epizodiškai – sutrukdė traumos. Tačiau jo talentų abejoti neverta. Puiki progų realizacija, gebėjimas užaštrinti atakas yra aukščiausiame lygyje.

L. Sane geriausiai jaučiasi kairiojo puolėjo vietoje. Ten ir patogiausia Serge Gnabry pozicija, taip pat ir šiam sezonui pasiskolinto Ivano Perisčiaus laukas. Tačiau S. Gnabry puikus ir dešiniajame krašte, kuriame „bavarai“ turi ir Kingsley Comaną. Prancūzas paskutiniu metu gana dažnai kamuojamas traumų. Tad visi trys savo minučių sulauks.

„Manchester City“ tai yra šioks toks nuostolis. Tačiau šį sezoną puikiai rungtyniaujant Riyadui Mahrezui, o R. Sterlingui dažniau žaidžiant kairėje (su sveiku L. Sane R. Sterlingas paprastai žaisdavo dešinėje), „City“ sirgaliai patys turbūt kiek primiršo vokietį. L. Sane trauma įtakos rezultatams vargu ar turėjo. Išgyvens „miestiečiai“ ir dabar.

Sekite autorių „Facebook“

Dalintis: