PSG pagaliau pasiekė išsvajotą Čempionų lygos finalą. Po daugybės metų didžiulių investicijų. Vedama Neymaro ir Angelio di Marios, kurie jau yra triumfavę šiame turnyre.

Thomas Tuchelis galbūt truputį pritildys kritikus, kurie teigia, kad jis atstovauja gražiam, bet ne pergalingam futbolui ir kol kas tėra tik talentingas, bet nieko neįrodęs. Tiesa, kelias į finalą buvo labai lengvas, jo net nėra ko lyginti su tais, kuriais link tikslo žygiuoja „Lyon“ ar Miuncheno „Bayern“.

„Leipzig“ čia buvo geras realybės testas. Reikia tikėtis, kad jie toliau laikysis savo kelio, o ne kopijuos PSG, kurie meta į futbolą nelogiškas sumas. Vokiečių modelis iš esmės kol kas veikia ir turėtų veikti toliau. Jų jaunimas talentingas. Dalis branduolio kartu žais dar ilgai, kiti galbūt keliaus į superklubus, bet už juos gauti pinigai gali būti protingai investuoti. Galbūt dabar pirmiausiai reikia spręsti vartininkų klausimą. Peteris Gulacsi PSG gretose būtų tik trečias vartininkas ir toks jo statusas turbūt būtų bet kurioje kitoje Čempionų lygos pusfinalį pasiekusioje komandoje.

PSG yra ant labai geros bangos. Bet „Bayern“ finale jiems būtų rimta grėsmė. Gynyboje braškėjimo šiandien būta ir geriausią puolimą Europoje demonstruojantis „Bayern“ jomis pasinaudotų geriau negu „Leipzig“

Sekite autorių „Facebook“

Dalintis: