Žalgiris šiandien sužaidė prastas rungtynes. Bet šiuo metu kova su „Anadolu Efes“ visai Eurolygai yra kaip vizitas prieš dantistą – neišvengiamai skausmingas.

Todėl norėjosi, kad jau visą ketvirtą kėlinį žaisti penketas su Blaževičiumi, Vasturia ir Lukošiūnu. Nes dabar Žalgiriui klysti Eurolygoje praktiškai nebegalima, o rotacija sutrumpėjusi dėl Milaknio traumos, Lekavičius žaidžia taip, kad jeigu tai būtų jo pirmas sezonas Eurolygoje, būtų ir paskutinis. Jeigu dar Lauvergne trauma rimtesnė, lemiamą atkarpą bus sunku ištverti fiziškai.

Šiandien man labai patiko Augustine‘as Rubitas. Ypač tai, kaip kovojo dėl kamuolio, žaidė drąsiai, nepaisant to, kad ne visada krito metimai. Thomas Walkupas net prie tokios agresyvios gynybos atidavė 8 rezultatyvius perdavimus, iš Marius Grigonio varžovai atėmė tik rezultatyvius perdavimus, bet taškus jis rinko puikiai. Nemanau, kad yra šansų šį tandemą išlaikyti kitą sezoną. Jie žais už turtingesnius klubus, o Grigonis tokioje komandoje, kokie yra šiandieniai mūsų varžovai, vargu ar būtų blogesnis už Larkiną.

Bet aišku, kad liūdnų momentų buvo daugiau. Aš net nežinau ar norėčiau, kad Lekavičius kitą sezoną žaistų Žalgiryje. Su juo žaidimas labai chaotiškas, o Schillerio gynybos sistema visiškai nemaskuoja jo ūgio trukumo gynyboje, kurioje jis jau net ir savo greičiu dažnai nepasinaudoja. Hayesas irgi šiandien iškritęs iš ritmo, turėjo problemų net ir gynyboje. Jankūnas prisirinko kamuolių, bet buvo labai neefektyvus puolime. Rokas Jokubaitis neaštrino žaidimo ir davė nedaug naudos.

Tačiau dabar reikia rungtynes kuo greičiau pamiršti ir ruoštis kitoms.

Sekite autorių „Facebook“

Dalintis: