Aišku, patirtas dar vienas pralaimėjimas, vėl kels aukštai galvas Šilerio gerbėjai, kuriems patiko primityvokas gatvės krepšinis, nuolatinis lipimas ant tų pačių grėblių ir jokių minučių Marekui Blaževičiui.

O man žymiai smagiau žiūrėti tokias gynybos rungtynes kaip šios. Kai Žalgiris turėdamas turbūt vos septynis žaidėjus iš tų, kurie prieš sezoną buvo laikomi neepizodinių vaidmenų atlikėjais, kaip lygūs su lygiais iki paskutinių sekundžių kovoja su gerai treniruojama ir gerokai daugiau individualaus talento turinčia Miuncheno „Bayern“ komanda.

Akivaizdu, kad komandos žaidimas gerėja. Energija buvo puiki, ypač pirmoje rungtynių pusėje, kai Žalgiris tiesiog labiau norėjo laimėti. Solidžiai laimėta kova dėl atšokusių kamuolių. Ypač puikus šiandien vėl buvo Joshas Nebo, prametęs tik vieną metimą ir surinkęs dvigubą dublį. Nors rungtynių pabaigoje jis du kartus priminė, kad dar labai stokoja Eurolygos patirties, Motiejūno vietoje jau dabar ieškočiau galimybės pratęsti kontraktą ilgam. Lekavičius daugokai klydo ir prametė keturis tritaškius, bet surinko 17 taškų ir rodė puikią energiją gynyboje, kur nebuvo toks pažeidžiamas, kaip praėjusią savaitę. Nielsas Giffey pataikė du labai reikalingus tritaškius ir atkovojo net septynis kamuolius. Mareko Blaževičiaus pramestos baudos kainavo nemažai, bet jis buvo netoli dvigubo dublio ir aš vis labiau įsitikinęs, kad Žalgiriui nereikia naujo vidurio puolėjo, labiau reiktų ketvirto numerio.

Aišku, yra ir ne tokių smagių aspektų. Pramesta per daug baudos metimų. Gana prastai krito tritaškiai. Nors 13 klaidų nėra siaubingas skaičius, bet varžovai suklydo vos keturis kartus. Milaknis šį kartą tritaškius svaidė pro šalį. Nors Ulanovas buvo šiek tiek geresnis negu praėjusią savaitę, bet ir toliau puolime labai blankus. Tyleriui Cavanaugh dažnai buvo sukuriami užtikrinti metimai, bet jis iš žaidimo prametė net septynis kartus. Karoliui Lukošiūnai net nesudaryta normalesnių progų mesti į krepšį. Jankūnas žaidė nedaug ir buvo blankus. Apskritai, negalima sakyti, kad „Bayern“ nenusipelnė pergalės, jie protingiau ir užtikrinčiau užbaigė rungtynes.

Aš suprantu bendrą šios komplektacijos ribotumą. Sudėtis ne TOP 8 lygmens. Bet šios rungtynės įkvepia tikėjimo, kad pergalių dar bus, o bent jau pats žaidimas bus toks, į kokį malonu žiūrėti.

Sekite autorių „Facebook“

Dalintis: